Rahvaraamatukogud

Paide linn
Anna raamatukogu Ebe-Kai Stein 38 20 669 anna.rmk@mail.ee
Roosna-Alliku raamatukogu Viktoria Saarsalu 38 95 588 viktoriasaarsalu@hot.ee
Sargvere raamatukogu Anu Käärik 38 93 451 sargvere.rmk@mail.ee
Tarbja raamatukogu Ebe-Kai Stein 38 91 232 tarbja.raamatukogu@mail.ee
Viisu raamatukogu Malle Maimann 38 69 871 viisuraamatukogu@paide.ee
Järva vald
Ahula raamatukogu Kaja Leidtorp 38 32 331 Ahula.Raamatukogu@jarva.ee
Albu raamatukogu Silvi Väinsalu 38 37 767 Albu.Raamatukogu@jarva.ee
Ambla raamatukogu Riina Pedoson 38 34 117 Ambla.Raamatukogu@jarva.ee
Aravete raamatukogu Ene Lõõnik 38 32 581 Aravete.Raamatukogu@jarva.ee
Ervita raamatukogu Ülle Trääl 38 56 744 ervitark@koeruvv.ee
Imavere raamatukogu Allika Jüris 38 97 524 Imavere.Raamatukogu@jarva.ee
Järva-Jaani raamatukogu Merike Kanarbik 38 63 337 Jarva-Jaani.Raamatukogu@jarva.ee
Kareda raamatukogu Terje Kuusmann 38 49 027 Kareda.Raamatukogu@jarva.ee
Karinu raamatukogu Ilme Murumaa 38 65 557 Karinu.Raamatukogu@jarva.ee
Koeru raamatukogu Ly Vihtol 38 54 448 Koeru.Raamatukogu@jarva.ee
Koigi raamatukogu Malle Kreek 38 96 489 Koigi.Raamatukogu@jarva.ee
Käravete raamatukogu Riina Pedoson 38 32 503 Karavete.Raamatukogu@jarva.ee
Käsukonna raamatukogu Signe Salumäe 38 96 457 Kasukonna.Raamatukogu@jarva.ee
Päinurme raamatukogu Mall Lavrikov 38 69 447 Painurme.Raamatukogu@jarva.ee
Vao raamatukogu Malle Kopti 38 55 515 vao.raamatukogu@mail.ee
Türi vald
Türi raamatukogu Astrid Karpender 38 48 260 rkogu@tyri.ee
Kabala raamatukogu Ulvi Praks 38 77 832 kabalark@tyri.ee
Kahala raamatukogu Anneli Jaasma 38 76 661 kahalark@tyri.ee
Käru raamatukogu Ilme Säde 48 74 732 karu.raamat@gmail.com
Laupa raamatukogu Liina Jeena 38 73 349 laupark@tyri.ee
Oisu raamatukogu Heli Petrovits 38 71 474 oisurk@tyri.ee
Väätsa raamatukogu Made Piho 38 92 217 raamatukogu@vaatsa.ee