Rahvaraamatukogud

 

ALBU VALD
Ahula Raamatukogu Kaja Leidtrop 38 32 331 ahulark@albu.ee
Albu Raamatukogu Silvi Väinsalu 38 37 767 silvi@albu.ee
AMBLA VALD
Ambla Raamatukogu Riina Pedoson 38 34 117 amblark@hot.ee
Aravete Raamatukogu Ene Lõõnik 38 32 581 aravete@hot.ee
Käravete Raamatukogu Riina Pedoson 38 32 503 karaveterk@hot.ee
IMAVERE VALD
Imavere Raamatukogu Allika Jüris 38 97 524 allika.jyris@imaverevv.ee
Käsukonna Raamatukogu Signe Salumäe 38 96 457 kasukonna.raamatukogu@mail.ee
JÄRVA-JAANI VALD
Järva-Jaani Raamatukogu Merike Kanarbik 38 63 337 jjaani.raamatukogu@mail.ee
Karinu Raamatukogu Ilme Murumaa 38 65 557 karinurk@hot.ee
KAREDA VALD
Kareda Valla Raamatukogu Terje Kuusmann 38 49 027 raamatukogu@kareda.ee
KOERU VALD
Ervita Raamatukogu Ülle Trääl 38 56 744 ervita.raamatukogu@mail.ee
Koeru Raamatukogu Ly Vihtol 38 54 448 raamatukogu@koeruvv.ee
Vao Raamatukogu Malle Kopti 38 55 515 vaork@koeruvv.ee
KOIGI VALD
Koigi Raamatukogu Malle Kreek 38 96 489 koigi.raamatukogu@koigi.ee
Päinurme Raamatukogu Mall Lavrikov 38 69 447 painurme.raamatukogu@koigi.ee
PAIDE VALD
Anna Raamatukogu Ene Riistan 38 20 669 anna.rmk@mail.ee
Sargvere Raamatukogu Anu Käärik 38 93 451 sargvere.rmk@mail.ee
Tarbja Raamatukogu Ebe-Kai Stein 38 91 232 tarbja.raamatukogu@mail.ee
ROOSNA-ALLIKU VALD
Roosna-Alliku Vallaraamatukogu Viktoria Saarsalu 38 95 588 viktoriasaarsalu@hot.ee
Viisu Raamatukogu Malle Maimann 38 69 871 viisu@rallikuvv.ee
TÜRI VALD
Türi Raamatukogu Astrid Karpender 38 48 260 rkogu@tyri.ee
Kabala Raamatukogu Ulvi Praks 38 77 832 kabalark@tyri.ee
Laupa Raamatukogu Liina Jeena 38 73 349 laupark@tyri.ee
Oisu Raamatukogu Heli Petrovits 38 71 474 oisurk@tyri.ee
Kahala Raamatukogu Anneli Jaasma 38 76 661 kahalark@tyri.ee
VÄÄTSA VALD
Väätsa Raamatukogu Made Piho 38 92 217 raamatukogu@vaatsa.ee