Rahvaraamatukogud

Paide linn      
Roosna-Alliku raamatukogu Viktoria Saarsalu 38 95 588 r-alliku@raamat.paide.ee
Sargvere raamatukogu Anu Käärik 38 93 451 sargvere@raamat.paide.ee
Tarbja raamatukogu Ebe-Kai Stein 38 91 232 tarbja@raamat.paide.ee
Viisu raamatukogu Malle Maimann 38 69 871 viisu@raamat.paide.ee
Järva vald      

Järva Vallaraamatukogu

Raamatukogubuss Krõõt

Karmen Velitschinsky

 

5130109

5150895

Jarva.Vallaraamatukogu@jarva.ee

 

Ahula raamatukogu Kaja Leidtorp 54520902 Ahula.Raamatukogu@jarva.ee
Albu raamatukogu Kaja Leidtorp 54520022 Albu.Raamatukogu@jarva.ee
Ambla raamatukogu Eleri Kang 55503150 Ambla.Raamatukogu@jarva.ee
Aravete raamatukogu Ene Lõõnik 54500586 Aravete.Raamatukogu@jarva.ee
Ervita raamatukogu Ülle Trääl 38 56 744 ervitaraamatukogu@gmail.com
Imavere raamatukogu Allika Jüris 54330622 Imavere.Raamatukogu@jarva.ee
Järva-Jaani raamatukogu Merike Kanarbik 54490587 Jarva-Jaani.Raamatukogu@jarva.ee
Peetri raamatukogu Terje Kuusmann 54520992 Kareda.Raamatukogu@jarva.ee
Karinu raamatukogu Ilme Murumaa 38 65 557 Karinu.Raamatukogu@jarva.ee
Koeru raamatukogu Ly Vihtol 54740690 Koeru.Raamatukogu@jarva.ee
Koigi raamatukogu Malle Kreek 54330575 Koigi.Raamatukogu@jarva.ee
Käravete raamatukogu Eleri Kang 38 32 503 Karavete.Raamatukogu@jarva.ee
Käsukonna raamatukogu Signe Salumäe 38 96 457 Kasukonna.Raamatukogu@jarva.ee
Päinurme raamatukogu Mall Lavrikov 54740891 Painurme.Raamatukogu@jarva.ee
Vao raamatukogu Malle Kopti 38 55 515 vao.raamatukogu@mail.ee
Türi vald      
Türi raamatukogu Astrid Karpender 38 57 368 rkogu@tyri.ee
Kabala raamatukogu Silva Meesak 53600858 kabalark@tyri.ee
Kahala raamatukogu Anneli Jaasma 38 76 661 kahalark@tyri.ee
Käru raamatukogu Marelli Leenurm 48 74 732 karurk@tyri.ee
Laupa raamatukogu Liina Jeena 38 73 349 laupark@tyri.ee
Oisu raamatukogu Heli Petrovits 38 71 474 oisurk@tyri.ee
Väätsa raamatukogu Made Piho 38 92 217 vaatsark@tyri.ee