Rahvaraamatukogud

Maakonna raamatukogud      
Paide linn      
Roosna-Alliku raamatukogu Viktoria Saarsalu 55643665 r-alliku@raamat.paide.ee
Sargvere raamatukogu Anu Käärik 55610669 sargvere@raamat.paide.ee
Tarbja raamatukogu Ebe-Kai Stein 38 91 232 tarbja@raamat.paide.ee
Viisu raamatukogu Malle Maimann 38 69 871 viisu@raamat.paide.ee
       
Järva vald      
Järva Vallaraamatukogu Karmen Velitschinsky 5130109 Jarva.Vallaraamatukogu@jarva.ee
Raamatukogubuss “Krõõt” Marko Männik 5150895 kroot@jarva.ee
Ahula raamatukogu Kaja Leidtorp 54520902 Ahula.Raamatukogu@jarva.ee
Albu raamatukogu Kaja Leidtorp 54520022 Albu.Raamatukogu@jarva.ee
Ambla raamatukogu Eleri Kang 55503150 Ambla.Raamatukogu@jarva.ee
Aravete raamatukogu Ene Lõõnik 54500586 Aravete.Raamatukogu@jarva.ee
Imavere raamatukogu Allika Jüris 54330622 Imavere.Raamatukogu@jarva.ee
Järva-Jaani raamatukogu Merike Kanarbik 54740690 Jarva-Jaani.Raamatukogu@jarva.ee
Koeru raamatukogu Ülle Trääl 54740690 Koeru.Raamatukogu@jarva.ee
Koigi raamatukogu Malle Kreek 54330575 Koigi.Raamatukogu@jarva.ee
Peetri raamatukogu Terje Kuusmann 54520992 Kareda.Raamatukogu@jarva.ee
Päinurme raamatukogu Mall Lavrikov 54740891 Painurme.Raamatukogu@jarva.ee
       
Türi vald      
Türi raamatukogu Astrid Karpender 38 57 368 rkogu@tyri.ee
Kabala raamatukogu Margit Leesmaa 53600858 kabalark@tyri.ee
Kahala raamatukogu Anneli Jaasma 38 76 661 kahalark@tyri.ee
Käru raamatukogu Tiia Tuisk 48 74 732 karurk@tyri.ee
Laupa raamatukogu Liina Jeena 38 73 349 laupark@tyri.ee
Oisu raamatukogu Heli Petrovits 38 71 474 oisurk@tyri.ee
Väätsa raamatukogu Ulvi Uutar 5551 5075 vaatsark@tyri.ee